Eko Led Lights
Najdete nás na Facebooku
Domovská stránka > Produkty > LED veřejné osvětlení

LED veřejné osvětlení

Energeticky úsporný program EKO LED LIGHTS pro veřejné osvětlení se skládá z řady mimořádně účinných LED svítidel Aerolite LSL. Řada devíti  modelů disponuje širokým pokrytím aplikací. Pro osvětlení od cyklostezky a nádvoří,  přes místní komunikace,  parkoviště,  průmyslové objekty,  železnice či sportoviště, až po hlavní komunikace,  komunikace dálničního typu  aj.
 
Aerolite LSL jako jedny z mála, pokud ne jediné na světě, jsou jako LED veřejné  osvětlení   zcela vyráběna na automobilové výrobní lince. Vyhovuje nejpřísnějším normám automobilového průmyslu a současně pracuje podle norem Řízení procesu kvality a interního Systému řízení životního prostředí. Vysoká kvalita výrobků a výrobní linky vyrábějící řadu produktů Aerolite LSL je podložena originálními certifikáty
 
Aerolite LSL veřejné osvětlení v současné době patří mezi nejmodernější modely pro LED veřejné osvětlení, které jsou k dispozici na světovém trhu. Poskytuje jeden z nejlepších poměrů mezi kvalitou a cenou. Součástí dodávek jsou světelně technické výpočty. Záruka na svítidla je 5 let.