Eko Led Lights
Najdete nás na Facebooku
Domovská stránka > Podporujeme > Legends rock fest

Legends rock fest

logo

Hořice 2012

Portfolio aktivit, které firma EKO LED LIGHTS, s.r.o. podporuje, se skládá ze tří základních orientací. Jsou jimi sociální sféra, sport a kultura. U třetí z uvedených se jedná o iniciativu vzniku rockového festivalu s názvem The legends rock fest aneb Legendy ožívají.

Akce se uskuteční v pátek 31. srpna a 1. září 2012 a místem této události se stane  autocamp u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích.
 
Mezi účinkujícími rockového nebe budou osobnosti jako Aleš Brichta & AB Band, Tomáš Hájíček & Krucipüsk, Vilém Čok & Bypass, Adam Bomb z USA, který spolupracoval s takovými kapelami jakými jsou AC/DC, Kiss, Led Zeppelin, Komunál a dalších devět kapel.  
 
Autocamp u Masarykovy věže samostatnosti se nachází uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla, kde se letos v květnu jede jubilejní 50. ročník. Tento objekt poskytuje veškeré zázemí.
 
Název akce a výběr repertoáru není náhodný. Při této muzice ožije celá střední generace, která na této muzice vyrostla. ,,Osvědčenou živou muzikou“ si na své rozhodně přijde i mladší generace. Průběžně aktualizované a kompletní informace k akci jsou k dispozici na www.thelegendsrockfest.cz

Plakát ke stažení ZDE