Eko Led Lights
Najdete nás na Facebooku
Domovská stránka > Aktuálně > Kalkulačka úspor spuštěna

Kalkulačka úspor spuštěna

Díky této kalkulačce zákazník snadno a rychle zjistí, že pořízení klasických zdrojů, byť je jejich pořizovací cena nízká, je ve skutečnosti z hlediska jejich provozu  podstatně nákladná.

Kalkulačka oproti tomu ukáže, jak na první pohled mnohonásobně vyšší investice do modernizace LED zdroji, je beze zbytku umořena z provozních úspor, navíc se podle druhu provozu ušetří značně vysoké částky.

Pro srovnání vždy zadejte nejprve současný stav. To znamená, že v řádku určeném pro stávající stav zadejte  příkon stávajících svítidel, jejich počet, délku svícení a sazbu, kterou platíte. Pro většinu LED technologií v našem sortimentu v průměru platí, že je možné dopředu orientačně počítat s úsporou ve výši minimálně 50%. To znamená, že  do řádku určeném pro LED technologie zadáte poloviční příkon, při stejném počtu zdrojů, délce svícení a sazbě. Výsledné úspory se znázorní automaticky, atd.  

Některé z těchto údajů mohou působit jako konkurenční srovnání mezi klasickými zdroji a provozně efektivnějšími LED zdroji. Skutečnost je ovšem taková, že moderní LED světelné technologie jsou jedním z mála prostředků, jak se bránit permanentně se zvyšujícím platbám za elektrickou energii, vysávající jakékoli rozpočty. Takto ušetřené prostředky lze pak použít na užitečnější a naléhavější potřeby.

Proto neváhejte vyzkoušet jakýkoli z orientačních výpočtů. Uvedené vlastnosti kalkulačky lze právem označit jako: "KALKULAČKA NA VAŠI  STRANĚ"

Kalkulačka úspor