Legends rock fest
logo

Hořice 2012

Portfolio aktivit, které firma EKO LED LIGHTS, s.r.o. podporuje, se skládá ze tří základních orientací. Jsou jimi sociální sféra, sport a kultura. U třetí z uvedených se jedná o iniciativu vzniku rockového festivalu s názvem The legends rock fest aneb Legendy ožívají.

Akce se uskuteční v pátek 31. srpna a 1. září 2012 a místem této události se stane  autocamp u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích.
 
Mezi účinkujícími rockového nebe budou osobnosti jako Aleš Brichta & AB Band, Tomáš Hájíček & Krucipüsk, Vilém Čok & Bypass, Adam Bomb z USA, který spolupracoval s takovými kapelami jakými jsou AC/DC, Kiss, Led Zeppelin, Komunál a dalších devět kapel.  
 
Autocamp u Masarykovy věže samostatnosti se nachází uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla, kde se letos v květnu jede jubilejní 50. ročník. Tento objekt poskytuje veškeré zázemí.
 
Název akce a výběr repertoáru není náhodný. Při této muzice ožije celá střední generace, která na této muzice vyrostla. ,,Osvědčenou živou muzikou“ si na své rozhodně přijde i mladší generace. Průběžně aktualizované a kompletní informace k akci jsou k dispozici na www.thelegendsrockfest.cz

Plakát ke stažení ZDE

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.