Mileta, Aerolite LSL
MILETA, a.s., patří k největším textilním výrobcům v Evropě. Udržet se na špici v současné době problematickém odvětví vyžaduje neustálou inovaci a nejmodernější přístupy. Nepochybně i to, v průběhu rekonstrukce vstupní části do jednoho z jejích závodů v Hořicích, přispělo k rozhodnutí opatřit tuto ,,bránu do firmy“ novinkou mezi LED svítidly pro veřejné osvětlení, z řady Aerolite LSL.

Aerolite LSL 30, s celkovým příkonem 35W tak nahradilo stará výbojková svítidla s příkonem 70W + cca 15% napájecí zdroj. LED světelný zdroj svítidla Aerolite LSL pro VO disponuje minimálním životem 60 000 hodin, což při provozu 10 hod./den představuje 16, 5 let.

Mají výborné krytí IP 66 proti vniknutí prachu a vodě, mechanickou odolnost IK 08 se schopností odolat útokům vandalů. Ve srovnání se starým zdrojem je nepřehlédnutelná bílá barva světla, která má výrazně lepší vlastnosti pro celkový provoz a jeho bezpečnost. 

Vysoká kvalita výrobků a výroby je podložena originálními certifikáty. Všechny skutečnosti jsou otestovány, ověřeny a schváleny oficiálními asociacemi a nezávislými instituty. Kromě CE, VDE, RoHS, ENEC a dalších vyhovují nejpřísnějším normám ISO uplatňovaným v automobilovém průmyslu.

„Kromě kvality světla, provozních úspor, zpracování svítidla, pořizovací ceny, nového přístupu k životnímu prostředí a dalších předností, nás přesvědčil i působivý a nadčasový design. Jedná se o přístup, který je našemu podniku blízký, proto jsme se rozhodli s instalací neváhat. Vlastní provoz už jen potvrdil deklarované vlastnosti, a musím zdůraznit, že nás ,,nebývale kladně“  překvapil,“ uvedl technický ředitel Karel Jelínek.   

Textilní závod MILETA, a.s., se tak stal historicky prvním podnikem v Čechách, kde jsou LED svítidla pro veřejné osvětlení, řady Aerolite LSL, nainstalována.


Uvedené fotografie:

Vstupní prostor textilního závodu Mileta, a.s., Hořice před instalací a po inovaci osvětlení.
MILETA 0001.jpg
MILETA
MITETA
MILETA
MILETA
MITETA
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.