Jedinečné výsledky s LED panely EKO LED SHEET
Po řadě úspěšných realizací s v interiérech,  přichází firma EKO LED LIGHTS s novým progresivním typem LED panelu EKO LED SHEET. Je určen převážně jako náhrada za zářivková svítidla 4 x 18W T8 a jiná obdobná svítidla určených do podhledu M600 nebo M625. POZOR, oproti uvedeným klasickým zdrojům orientačně s dosažením cca ¼ spotřeby.
 
Svítidlo EKO LED SHEET je vybaveno vysoce výkonným LED modulem světové kvality, opálovým nebo pyramidovým difuzorem pro zrakově náročné prostory, zvláště pak prostory s požadavky na nízké oslnění. K dispozici jsou libovolně volitelné příkony 13 – 44W, se světelným tokem zdroje 1 900 – 5 700 lm, s možností regulace DALI, DALI/DSI (funkce koridor). Nouzový modul, jiné rozměry a řada dalších modifikací na objednávku. Život použitého zdroje 70 000 hod., u verze DALI s konstantním světelným tokem až 100 000 hodin. Záruka na všechny typy je 5 let.
 
Kromě všech uvedených předností moderního a dynamického svítidla EKO LED SHEET, je možnost vypracování komplexního návrhu osvětlovací soustavy na míru, zajištující její maximální provozní efektivitu.  Seznamte se s jedinečnými parametry na následující ukázce. Neváhejte nás kontaktovat. 
 
Pro ukázku poslední realizace klikněte zde.
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.