Kalkulačka úspor spuštěna
Díky této kalkulačce zákazník snadno a rychle zjistí, že pořízení klasických zdrojů, byť je jejich pořizovací cena nízká, je ve skutečnosti z hlediska jejich provozu  podstatně nákladná.

Kalkulačka oproti tomu ukáže, jak na první pohled mnohonásobně vyšší investice do modernizace LED zdroji, je beze zbytku umořena z provozních úspor, navíc se podle druhu provozu ušetří značně vysoké částky.

Pro srovnání vždy zadejte nejprve současný stav. To znamená, že v řádku určeném pro stávající stav zadejte  příkon stávajících svítidel, jejich počet, délku svícení a sazbu, kterou platíte. Pro většinu LED technologií v našem sortimentu v průměru platí, že je možné dopředu orientačně počítat s úsporou ve výši minimálně 50%. To znamená, že  do řádku určeném pro LED technologie zadáte poloviční příkon, při stejném počtu zdrojů, délce svícení a sazbě. Výsledné úspory se znázorní automaticky, atd.  

Některé z těchto údajů mohou působit jako konkurenční srovnání mezi klasickými zdroji a provozně efektivnějšími LED zdroji. Skutečnost je ovšem taková, že moderní LED světelné technologie jsou jedním z mála prostředků, jak se bránit permanentně se zvyšujícím platbám za elektrickou energii, vysávající jakékoli rozpočty. Takto ušetřené prostředky lze pak použít na užitečnější a naléhavější potřeby.

Proto neváhejte vyzkoušet jakýkoli z orientačních výpočtů. Uvedené vlastnosti kalkulačky lze právem označit jako: "KALKULAČKA NA VAŠI  STRANĚ"

Kalkulačka úspor

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.