LED prachotěsná svítidla

Představujeme vám energeticky úsporný program EKO LED LIGHTS, s.r.o., pro osvětlení s využitím LED prachotěsných svítidel. V této sekci najdete ucelenou řadu svítidel určených k osvětlení  výrobních, dílenských, skladovacích, logistických,  parkovacích  prostor, spojovacích chodeb a řady dalších obdobných prostor. Dále uvedené typy, spolu s LED svítidly v sekci pro průmysl a haly a dalších sekcích,  pokrývají všechny obvyklé provozní  potřeby i pro další průmyslové, sportovní, komerční,  letecké, nádražní, logistické a jiné obdobné haly a prostory. 

Ve všech uvedených typech jsou použity výhradně komponenty od renomovaných výrobců s dostupností náhradních dílů. V současné době patří mezi nejmodernější LED osvětlení pro průmyslové a obdobné aplikace, které jsou k dispozici na světovém trhu. Poskytují jeden z nejlepších poměrů mezi kvalitou, výkonem a cenou. Součástí dodávek jsou světelně technické výpočty. Jiné typy lze vyrobit na zakázku. Jednoduchost montáže je samozřejmostí. Standardní záruka na svítidla je 5 let.

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.