EKO LED QUATTRO D
Foto EKO LED QUATTRO
Použití:
  • Designové podhledové svítidlo je určeno pro osvětlení reprezentativních obchodních a kancelářských prostor,  chodeb,  schodišť, recepcí, prodejen a expozic. 
Charakteristika:
  • Korpus  z hliníku zajišťuje optimální teplotní management, nezbytný pro garantovaný život LED zdroje. Povrchová úprava komaxid v celé paletě RAL, metalízové barvy.  Difuzor opálový nebo mikroprizmatický. Určeno jako  náhrada za zářivková svítidla 4 x 18W T8 a jiná obdobná svítidla s cca ¼ spotřebou. Předností  je velká variabilita tvarů a možnost přizpůsobení vzhledu svítidel celkové koncepci interiéru. Připojením k DALI systému s inteligentním řízením umožňuje snížit spotřebu o další desítky procent. 
Hlavní technické údaje:
  • Volitelná teplota  chromatičnosti: 3000K, 4000K, 5000K, krytí IP 44.  Možnost  regulace DALI. Životnost zdroje min. 50 000 hod., záruka 5 let.
Standardní varianty:   
  • EKO LED QUATTRO 25/840  25W  2672lm  4000K 
  • EKO LED QUATTRO 37/840  37W  3960lm  4000K   
Montáž:
  • Vestavné do podhledu M600 nebo SDK. Připojení bezšroubová svorkovnice. Vstupní napětí 230 V AC/DC. Součástí dodávky jsou světelně technické výpočty a detailní návod pro montáž.  Jiné rozměry na  zakázku. 
Pozn. Katalogový list aktualizujeme, děkujeme za pochopení. 
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.